Haber Detayı
06 Aralık 2020 - Pazar 16:15
 
Ankara BİNYAR, yılın ‘EN’lerini seçiyor!
Ankara’da faaliyetlerini yürüten Ankara BİNYAR Derneği, 12 ayrı kategoride Bingöl’de Yılın En’lerini takipçileriyle birlikte seçecek.
GÜNDEM Haberi
Ankara BİNYAR, yılın ‘EN’lerini seçiyor!

2020 yılının zorlu geçtiğini belirten Dernek Başkanı Cemal Koçakelçi, “acısıyla-tatlısıyla koca bir yılı daha geride bırakıyoruz. Özellikle pandemi sürecinde hayatlarımız durma noktasına geldi. Ancak bütün olumsuzluklara rağmen şehrimizde birileri hayatın akışını sağlamak için fedakârlıklarda bulunmaya devam etti. Bizler de dernek olarak güzel şehrimiz Bingöl için özveriyle görevini yerine getiren hemşehrilerimizi yine onların kullanacakları oylarla takdir etmeyi amaçlıyoruz. Umarız bundan sonra da bu tür değerli işleri yapanların sayıları artar ve bizler de ödüllendirmeye devam ederiz” dedi.

Anket hakkında da bilgi veren Koçakelçi, “@ankarabinyar12 Twitter hesabımız üzerinden gerçekleştireceğimiz dev anket; spor, siyaset, iş dünyası, sanat dünyası gibi birçok alanın en iyilerini sizin oylarınızla belirleyecek. Vatandaşlarımız ankete katılarak sevdikleri kişileri aday gösterebilecekler ve ismi en çok öne çıkan kişi o kategorinin birincisi seçilmiş olacaktır. Katılımcılardan ricamız oylama sadece Bingöl için olduğundan bütün kategorilerde Bingöllüleri aday gösterirlerse anketimiz daha sağlıklı olmuş olacaktır. Anketimize 30 Aralık 2020 tarihi saat 23.30’a kadar yanıt verilebilecektir. Anket sonuçları Ocak ayının ilk haftasında @ankarabinyar12 twitter adresimizden duyurulacaktır” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan, pandemi sürecinden dolayı 2020 yılı için ödül töreni gerçekleştirilmeyeceği, ödüllerin sahiplerine posta yoluyla iletileceği belirtildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara, BİNYAR,, yılın, ‘EN’lerini, seçiyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı