Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 20:06
 
Arıkan Zabıta Haftası’nı kutladı
Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Zabıta Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm zabıta personellerinin haftasını tebrik etti.
GÜNDEM Haberi
Arıkan Zabıta Haftası’nı kutladı

Her yıl 1-7 Eylül tarihlerinde kutlanan Zabıta Haftası münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanı Erdal Arıkan, “Gecesini gündüzüne katarak, ilimizin ve insanımızın, huzur, güven ve sağlıklı bir ortamda hayat sürmesini sağlayan zabıta teşkilatımızın tüm mensuplarının özel gününü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim" dedi.

Zabıta teşkilatının zor şartlarda görev yaptığını anımsatan Başkan Arıkan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Belediyelerin gören gözü ve işiten kulağı olan zabıta teşkilatı, aynı zamanda belediyeler ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi görmektedir. Ülkemizin en köklü kurumlarından olan Zabıta Teşkilatı birçok olumsuzluğa rağmen değişik görev alanlarında vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren Zabıta Memuru arkadaşlarımızın işini kolaylaştırmak ise vatandaşlarımızın elindedir. Toplum Sağlığı, huzuru ve dirliği için hayati öneme sahip olan zabıtalarımızın daha sağlıklı çalışmaları için vatandaşlarımızın zabıta personelimize yardımcı olmalarını bekliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta mensuplarının Zabıta Haftası'nı kutlar, görevlerinde başarılar diliyorum.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arıkan, Zabıta, Haftası’nı, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı