Haber Detayı
31 Mayıs 2021 - Pazartesi 18:12
 
BAKAN KOCA’NIN “KOLLARI SIVIYORUZ” KAMPANYAYA BİNGÖL’DEN DESTEK
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın “Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz” mesajıyla başlattığı kampanyaya il sağlık müdürleri de sosyal medya hesaplarından destek verdi. Bingöl İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Emin Gündoğdu da paylaşımında, Bitlis’e seslenerek, “Siz de kolları sıvadınız mı?” sorusunu yöneltti.
GÜNDEM Haberi
BAKAN KOCA’NIN “KOLLARI SIVIYORUZ” KAMPANYAYA BİNGÖL’DEN DESTEK

Sağlık Bakanlığı’nca yeni tip koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için televizyonlarda gösterilmek üzere “Kolları Sıvıyoruz” sloganıyla kamu spotları hazırlandı.

Bakan Koca, twitter’dan kampanya için hazırlanan kamu spotunu, “Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz” mesajıyla paylaştı.

Bunun ardından il sağlık müdürleri de sosyal medya hesaplarından, aşılamanın önemini vurguladıkları mesajlarını paylaşarak kampanyaya destek verdi. İl sağlık müdürleri, yaptıkları paylaşımlarda mevkidaşlarına da çağrıda bulundu.

Kampanyaya katılan Bingöl İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Emin Gündoğdu, Bilecik’ten gelen mesaja olumlu dönüş yaparak Bitlis’e seslendi. Gündoğdu; “Bingöl olarak Sayın Sağlık Bakanımızın mesajını aldık. Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvadık. Covid-19’u ilimizde ve ülkemizde bitmesi için aşılarla ve tedbirlerle hep beraber aşıyoruz. Tarihi şehir Bilecik! Çağrınızı aldık, olumlu cevabımızla beraber güzellikler diyarı Bingöl’den kadim şehir Bitlis’e sesleniyoruz: Bu mücadelede siz de kolları sıvadınız mı? şeklinde seslendi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAKAN, KOCA’NIN, “KOLLARI, SIVIYORUZ”, KAMPANYAYA, BİNGÖL’DEN, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı