Haber Detayı
11 Ocak 2017 - Çarşamba 22:21
 
Bin öğrenciye kırtasiye malzemesi
AK Parti Genel Merkezince başlatılan “Sevgi Yolu” projesi kapsamında Bingöl’de yoksul bin öğrenciye kırtasiye malzemesi dağıtımına başlandı.
GÜNDEM Haberi
 Bin öğrenciye kırtasiye malzemesi

AK Parti Genel Merkezince Türkiye genelinde başlatılan “Sevgi Yolu” projesi kapsamında AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gülten Terzi ile İstanbul Beyoğlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Huri Yazıcı, bin öğrenciye verilmek üzere kırtasiye malzemelerini Bingöl’e getirdi. 

Terzi ve Yazıcı, AK Parti Bingöl Kadın Kolları Başkanı Selma Dursun ve İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin ile birlikte Bingöl Merkez Murat ve Şeker Pancarı İlkokullarına giderek burada eğitim gören yardıma muhtaç toplam 250 öğrenciye kırtasiye malzemesi verdi.

Burada gazetecilere açıklamada bulunan AK Parti Bingöl Kadın Kolları Başkanı Dursun, genel merkez tarafından başlatılan “Sevgi Yolu” projesi kapsamında yardıma muhtaç öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunacaklarını söyledi.

İlk olarak İstanbul Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ile Beyoğlu İlçe Kadın Kolları başkanı tarafından bin öğrenci için kırtasiye malzemesi getirildiğini belirterek, şunları söyledi:

“İl Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen 2 okulda toplam 250 öğrenciye kırtasiye malzemesi dağıtımında bulunduk. Bu çalışmalarımız artarak devam edecektir. Bu çalışma öğrenciler kadar bizi de fazlasıyla mutlu etmiştir. Onların yüzündeki tebessüm gerçekten görülmeye değer. Bu çalışmada emeği geçen başta İstanbul Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gülten Terzi’ye, Beyoğlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Huri Yazıcı’ya, Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’e ve İl Başkanımız Sayın Yılmaz Seven’e teşekkür ediyorum”

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Bin, öğrenciye, kırtasiye, malzemesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı