Haber Detayı
26 Temmuz 2018 - Perşembe 17:27
 
Bingöllü sporculardan Bocce’de önemli başarı
Bocce Volo Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde düzenlendi. Yoğun bir katılımın sağlandığı şampiyonada sporcular birbirleriyle kıyasıya yarıştı.
SPOR Haberi
Bingöllü sporculardan Bocce’de önemli başarı

Bingöl’ü temsilen yarışan sporcular Eda Sayak ve Sevilay Gezli, Bayanlar Volo Geleneksel oyunlarda takım halinde Türkiye üçüncülüğü elde etti. Volo Altın Nokta Atışlarında ise Sevilay Gezli Türkiye ikincisi olarak önemli bir başarıya imza attı.

Aynı zamanda gençler kategorisinde derece yapan Enes Özek, Hakan Anşin ve Toprak Berke Ağırbaş 6-7 Ağustos’ta yapılacak olan milli takım seçmelerine gitmeye hak kazandı.

Bocce Volo Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonasında Bingöl’ü temsilen yarışan ve önemli başarılara imza atan sporcuları ve  Bocce İl Temsilcisi ve antrenörü Serkan Varol’u makamında ağırlayan Arıkan, şampiyonada derece elde eden ve milli takım seçmelerine gitmeye hak kazanan sporcuları kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Arıkan, yarışmalarda ve müsabakalarda vermiş oldukları desteklerden dolayı Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Yücel Barakazi,  Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Ekber Alimoğlun’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bingöllü, sporculardan, Bocce’de, önemli, başarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı