Haber Detayı
23 Şubat 2018 - Cuma 23:55
 
Bu nasıl bir hizmet anlayışı
Fırat Enerji Dağıtım Anonim Şirketi (FEDAŞ), Bingöl kent merkezindeki enerji kesintilerine çözüm bulmak yerine, hizmet verdiği illerde sözde kaliteli hizmetini fotoğraf sergisiyle tanıtmaya başladı.
GÜNDEM Haberi
Bu nasıl bir hizmet anlayışı

Elektrik kurumunun özelleştirilmesiyle vatandaşların daha kaliteli hizmet alacağını beklerken, Bingöl’de yıllardır elektrik kesinlerine çözüm bulunamadı.

Fırat EDAŞ’tan yapılan yazılı açıklamada, “Biz Her Yerdeyiz” sloganıyla hizmet verdikleri Malatya, Elazığ Bingöl ve Tunceli illerinde yaptıkları çalışmaların yer aldığı fotoğraf sergisiyle hizmetlerini tanıtmaya başladıkları belirtildi.

Fırat EDAŞ’ın açıklamasında, “Sağladığı enerjiyle müşterilerinin hayatını aydınlatan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., ‘Biz Her Yerdeyiz’ konsepti ile hazırladığı fotoğraf sergisini Malatya’ da açtı. Elektrik enerjisinin, hayatın her alanındaki yansımalarını konu alan kareler, sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Kaliteli enerjiyi, kesintisiz sunma amacıyla Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde faaliyet gösteren Fırat EDAŞ, açtığı fotoğraf sergisi ile sunduğu hizmetin yaşamsal boyutunun yanı sıra sanatsal boyutunu da göz önüne serdi” bilgisi yer aldı.

BİNGÖL’DEKİ KESİNTİLERDEN HABERDAR DEĞİLMİSİNİZ?

Kaliteli hizmetler fotoğraf sergileriyle tanıtılmaz, vatandaş memnuniyetiyle tanıtıldığını hatırlatmak istiyoruz. Bingöl kent merkezindeki ani enerji kesintilerine çözüm bulamayan Fırat EDAŞ, Bingöl’de sözde kesintisiz enerji sunduklarını açıklayarak, vatandaşı aldatmaya çalışıyor. Kurum yetkililerinin Bingöl kent merkezindeki kesintilerden acaba haberdar değiller mi?

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, nasıl, bir, hizmet, anlayışı,
Yorumlar
Haber Yazılımı