Haber Detayı
28 Nisan 2017 - Cuma 22:40
 
BÜ’nün şampiyonları beli oldu
Bingöl Üniversitesi (BÜ)’nün 10. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol ve voleybol turnuvası şampiyonları beli oldu.
SPOR Haberi
BÜ’nün şampiyonları beli oldu

Bingöl Üniversitesi kuruluşunun 10. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Akademik ve İdari birimlerin katılımıyla “Bahar Şenlikleri Halı Saha Futbol Turnuvası” ve “Voleybol” turnuvası düzenlendi.

Bingöl Üniversitesi spor salonunda ve halı sahada gerçekleşen final maçları sonucunda İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı futbol takımı şampiyon oldu.

10 Nisan’da grup maçlarıyla başlayan futbol turnuvası final maçında Fen Edebiyat Fakültesi futbol takımını 7-6 yenen İdari ve Mali İşler futbol takımı şampiyon oldu. Turnuvanın üçüncüsü ise Ziraat Fakültesi futbol takımı oldu. 

19 Nisan Çarşamba günü grup maçlarıyla başlayan ve 27 Nisan Perşembe günü oynanan voleybol final maçıyla biten fakülteler ve yüksekokullar arasında düzenlenen “Bahar Şenlikleri Öğrenci Voleybol Turnuvası”nın şampiyonu Fen Edebiyat Fakültesi’ni 3-1 yenen Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrenci voleybol takımı oldu.

Final maçlarının ardından şampiyonların kupasını Bingöl Üniversitesi rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Olgun verdi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜ’nün, şampiyonları, beli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı