Haber Detayı
25 Kasım 2020 - Çarşamba 10:36
 
Canlı yayında kadına şiddetle mücadele anlatıldı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmalarını sürdürüyor. ‘25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ kapsamında canlı yayın programı gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
Canlı yayında kadına şiddetle mücadele anlatıldı

Bingöl Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinasyonunda Bingöl Valiliği ve Bingöl Üniversitesi ile ‘25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ etkinlikleri kapsamında Bingöl Valiliği instagram hesabından canlı yayın gerçekleştirildi.

Psikolog Pınar Bozkurt moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda Bingöl Üniversitesi Kadın ve Aile Sorunları Araştırma Merkezi tarafından görevlendirilen Uzman Psikolog Merve Armağan Boğatekin tarafından “Şiddetin Psikolojik Etkileri ve Önleme Bilimi”, Uzman Psikolog Öğr. Gör. Merve Çelik tarafından “Aile İçi Şiddetin Çocuklar Üzerindeki Yansımaları” konusunda sunumlar gerçekleştirildi. Şiddet Önleme ve İzleme Merkezimizde görevli Psikolojik Danışman Mahsun Tutar tarafından ise “Şiddet Önleme ve İzleme Merkezinde Sunulan Hizmetler” konusunda bilgilendirmede bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Canlı, yayında, kadına, şiddetle, mücadele, anlatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı