Haber Detayı
16 Mart 2021 - Salı 18:20
 
ÇİLE YOLU YAPILMALI
CHP Bingöl İl Başkanı Hasan Aktaş, Bingöl-Erzincan karayolunun çile yolu olduğunu belirterek, bu yolun yapılması gerektiğini söyledi.
GÜNDEM Haberi
 ÇİLE YOLU YAPILMALI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Hasan Aktaş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu’nun Bingöl ziyareti öncesi yaptığı açıklamada, Bingöl-Erzincan karayolunun yapılmasını istedi.

Aktaş, açıklamasında, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu önümüzdeki Çarşamba günü Bingöl’e gelecekmiş. Defalarca kamuoyuna açıkladık, Bingöl-Erzincan karayolu adeta bir çile yolu. Çoğu yerde tek aracın geçtiği rampa virajları ile halen 15 kilometresi stabilize olan bu yol, karayolları standartlarına hiç mi hiç yakışmıyor. Acilen çözüm bekliyoruz. Umarım seyahatinizden sonra çalışma talimatını vermiş olursunuz. AKP’li yetkililer iş-ihale telaşı ile yine unutabilirler ama muhalefet partisi il örgütü olarak bu tür hizmetlerin takipçisi olduğumuzu Bingöl kamuoyu yakından bilmektedir. Karlıova-Yedisu-Erzincan karayoluna acil çözüm istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ÇİLE, YOLU, YAPILMALI,
Yorumlar
Haber Yazılımı