Haber Detayı
17 Temmuz 2018 - Salı 18:26
 
“Çok bağıran değil, işini yapan haklıdır”
2018 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılan Vali Ali Mantı, “Çok bağıran haklı değildir, adam gibi işini yapan haklıdır. Ben doğru çalışan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
GÜNDEM Haberi
“Çok bağıran değil, işini yapan haklıdır”

Bingöl'de 2018 yılı 3. dönem il koordinasyon toplantısı Vali Ali Mantı başkanlığında gerçekleştirildi.

Bingöl Valiliği Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan Vali Mantı, Bingöl’deki yatırımların hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Bingöl’deki tüm kamu kurum ve kuruluşların, işbirliği içerisinde, birbirlerine hukuk çerçevesinde herhangi bir engel veya problem çıkarmadan işlerini yaptıklarını belirten Mantı, şunları söyledi:

“İnşallah bu samimiyet ve gayretle hukuki sınırlar içerisinde görevlerimizi en verimli şekilde yapmaya devam edeceğiz. Önemli olan devletin temeli hukuk, hukukun temeli de güvendir. Hepimiz bu devletin bir parçasıyız. Devlete, millete çalışıyoruz, kimse kamusal kaprise kapılmadan elindeki imkan ve kabiliyet neyse kullanacak. Nihayetinde kullandığımız imkanlar toplumun imkanı, nihayetinde sunacağımız hizmetlerde topluma yapacağımız hizmetlerdir. Kesinlikle hukuki ve ahlaki sınırlar taşmadan, görevimizi en iyi şekilde yapacağız. Biz hak, hukuk ve adalete sığındığımız sürece Allah’ın izniyle hiç kimse bize ne bugün, ne yarın, ne de yarından öte bir şey yapma şansı yoktur. Hakkın adaleti ve terazisi şaşmaz. Önemli olan devletin ve milletin bize verdiği sorumlulukları dürüstlük içerisinde, etik ve hukuk kuralları çerçevesinde yerine getirmektir”

“Çok bağıran haklı değildir, adam gibi işini yapan haklıdır” diyen Mantı,

“Ben doğru çalışan herkese teşekkür ediyorum. En azından şuana kadar Bingöl’e doğru hizmet ettiğimize inanıyorum. İnşallah bundan sonra da doğru işler yapacağımıza inanıyorum. Bizde kişinin icra ettiği pozisyon önemli değil, icra ettiği faaliyetteki dürüstlük esastır. Bir yerde işini doğru yapan her yerde işini doğru yapar” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Bölge Müdürleri ile Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri devam eden ve yapılacak yatırımlara ilişkin sunum yaptılar

“VİYADÜK IŞIKALNDIRMASI MALİYETİ CEVAPSIZ KALDI”

Toplantıya katılan Karayolları 8. Bölge Müdürü Ahmet Gülşen, Bingöl genelinde yapılan, yapımı devam eden ve yapılacak çalışmalara ilişkin bir sunum yaptı.

Sunumun ardından bir gazetecinin “Çapakçur Viyadüğünün ışıklandırılmasının maliyetinin ne kadar olduğu” sorusuna, Gülşen, “Elimde şuan rakamlar yok” dedi.

Toplantıya, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Yardımcısı Cevat Gün, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, bölge müdürleri ve Bingöl’deki kurum müdürleri katıldı.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Çok, bağıran, değil,, işini, yapan, haklıdır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı