Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 00:03
 
Fırat EDAŞ, Göynük’e yatırım yaptı
Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, Bingöl ve ilçelerinde kesintisiz enerji arzı ve kaliteli dağıtım hizmeti vermek amacıyla yatırımlarını sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Fırat EDAŞ, Göynük’e yatırım yaptı

Fırat EDAŞ, Bingöl’de elektrik kaynaklı sorunları ortadan kaldırmak ve kaliteli kesintisiz elektrik dağıtım hizmetini müşterilerine en iyi şekilde vermek için yatırımlarını tüm hızıyla gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Karlıova’ya bağlı Göynük Köyü’nde 2019 yılı yatırım programı kapsamında planlanan AFAD Konutları için Fırat EDAŞ Bingöl İl Müdürlüğü, bölgede kurduğu trafo postası ile artan enerji taleplerini karşıladı.

Yatırım kapsamında Göynük Köyü’nde mevcut trafoya ek olarak enerji verimliliğinin artırılması amacıyla ilave trafo da tesis edildi. Trafo tesislerinin yanı sıra iletken kesitinde gerekli bakım onarımları yapılırken; bölgede yeni armatürler de çalışma kapsamında takılarak gerekli aydınlatması sağlandı.

Yatırım programı dahilinde çalışmaların artarak devam edeceğini hatırlatan Fırat EDAŞ, sorumluluk alanı içinde müşterilerinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamanın gayreti içerisinde olduklarını duyurdu.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fırat, EDAŞ,, Göynük’e, yatırım, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı