Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 11:10
 
HÜDA PAR’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya ve parti yöneticileri gazetemizi ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
HÜDA PAR’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Gazetemiz imtiyaz sahiplerinden Hüseyin Kaya ile sohbet eden HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya, yeni yönetim olarak ziyaretlerde bulunup, tespit ettikleri sorunları ilgili mercilere ileteceklerini söyledi.

Bingöl’ün deprem gibi önemli bir sorununun olduğunu belirten Alpaya, “2003 yılında büyük bir deprem yaşadık. Depremden sonra birçok binada güçlendirmeler yapılarak geçiştirildi. Deprem konusunda yeterli tedbir alınmadı. Bu binalarla ilgili tekrardan tespite gidilmeli, yıkılması gereken binaların yıkılıp yeniden yapılması gerekiyor. Yine Bingöl’de çarpık kentleşmeye dikkat edilmeli. Kişiye göre tolerans verilmemeli. Bizim, parti olarak önceliğimiz, adil davranma ve adaleti sağlamaktır. Biz adil davranacağız, adil davranmayı da önereceğiz” dedi.

Alpaya, vatandaşların gördükleri sorunları kendilerine iletmeleri durumunda, kendilerinin de bu sorunları ilgili mercilere ileteceğini söyledi.

Pandemi sürecinde Bingöl esnafının sıkıntı içerisinde olduğunu belirten Alpaya, bu süreçte zengin olanların, muhtaç olanlara destek çıkması gerektiğini kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HÜDA, PAR’DAN, GAZETEMİZE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı