Haber Detayı
27 Ekim 2020 - Salı 19:01
 
Hüda Par Kongresi 14 Kasım’da
HÜDA PAR Bingöl İl Kongresinin, HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam’ın da katılımıyla 14 Kasım 2020 Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.
GÜNDEM Haberi
Hüda Par Kongresi 14 Kasım’da

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş: “Geçtiğimiz aylarda ilçe kongrelerimizi gerçekleştirerek daha yeni kadrolarla çalışmaya başladık, şimdi ise il kongremizi gerçekleştirerek halkımıza hizmet noktasında daha faydalı olabilmek için çalışmalarımıza yeni bir soluk kazandırmak hedefindeyiz” dedi.

Açıkbaş, şunları söyledi: “Partimiz Bingöl İl Teşkilatı olarak bugüne kadar var olan tüm kadrolarıyla her zaman Bingöl’ümüz ve Bingöllü hemşerilerimiz için büyük bir fedakârlıkla çalışmış ve çalışmaya devam edecektir. Tek tip siyaset anlayışından yana hiç olmadığımız gibi bugüne kadar yapılan tüm haksızlıkların karşında tavır alarak doğru bildiğimiz ve dürüst bir siyaset anlayışla var olduk ve olmaya devam edeceğiz. Memleket sevdalısı olan hür gönüller olarak makam ve mevki hayali kurmadan çok şükür bugünlere kadar çalışma azmimizi hiç kaybetmedik. Yine bugünden sonra da İnşaallah yeni kadrolarımız ile halkımıza hizmet yolunda ‘’dürüst siyaset ve gerçek adalet’’ sloganımız ile hizmet yürüyüşümüze devam edeceğiz.

Açıkbaş son olarak, Yapılacak olan 3. Olağan Kongremizin; Partimiz, Memleketimiz ve Halkımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’ Şeklinde konuştu.

HÜDA PAR Bingöl 3. Olağan İl Kongresinin, HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam’ın da katılımıyla 14 Kasım 2020 Cumartesi günü Veysel Belgin Gençlik Merkezinde yapılacağı belirtildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hüda, Par, Kongresi, 14, Kasım’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı