Haber Detayı
29 Haziran 2018 - Cuma 18:50
 
KÖYDES projeleri izleme ve değerlendirme toplantısı
Vali Ali Mantı Başkanlığında, Köylerin Altyapısını Destekleme (KÖYDES) projeleri izleme ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.
EKONOMİ Haberi
KÖYDES projeleri izleme ve değerlendirme toplantısı

Bingöl İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Mantı, KÖYDES projesi kapsamında köylerin ihtiyacı olan hizmetlerin ifasına yönelik çalışmaların bu yıl da artarak devam edeceğini söyledi.

Mantı, amaçlarının, ödeneklerin verimli, etkin ve hızlı şekilde kullanılması için titizlikle çalışarak projeleri zamanında tamamlamak ve Türkiye’deki hizmet sıralamasında üst sıralarda yer almak olduğunu vurguladı.

Toplantıda İlçe Kaymakamları ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Işık, 2018 yılı içerisinde İlçelerde yapılan çalışmalar ve planlamalar hakkında sunum eşliğinde bilgiler aktardı.

Toplantıya, Vali Yardımcıları Cevat Gün ve Tunahan Çil, İlçe Kaymakamları, İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Encümen Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Işık, FKA Bingöl Yatırım Destek Ofisi Temsilcisi İsa Telimen ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÖYDES, projeleri, izleme, ve, değerlendirme, toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı