Haber Detayı
22 Aralık 2017 - Cuma 22:36
 
“Mektup Arkadaşlığı”yla yeni arkadaşlar edinecekler
PTT Bingöl Başmüdürlüğünce başlatılan “Mektup Arkadaşlığı” etkinliği kapsamında anasınıfı öğrencileri, Malatya ve Muğla’daki öğrencilerine mektup gönderdi.
GÜNDEM Haberi
“Mektup Arkadaşlığı”yla yeni arkadaşlar edinecekler

PTT Bingöl Başmüdürlüğü, unutulmaya yüz tutmuş mektubu canlandırmak amacıyla “Mektup Arkadaşlığı” etkinliğiyle başlattı.

Öğrencilere yeni arkadaşlıklar kazandırmak amacıyla Bingöl PTT Başmüdürlüğü ile Bingöl Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu arasında “Mektup Arkadaşlığı” etkinliği düzenlendi.

Öğretmenleriyle birlikte PTT şubesine giden anasınıfı öğrencileri, Malatya ve Muğla’daki öğrencilere mektup yolladı.

PTT Bingöl Başmüdürü Abdullah Taşkesen, teknoloji çağının insanları birbirinden uzaklaştırdığı ve yabancılaştırdığı bir dönemde, teknolojiyle barışık olmak ancak sosyal ve insani ilişkilerimizi canlı tutmakla mümkün olabileceğini söyledi.

PTT çalışanlarına önemli görevler düştüğünü ifade eden Taşkesen, başlatılan etkinlikle öğrencilere farklı illerde arkadaşlar kazandırmayı hedeflediklerini kaydetti.

Taşkesen, Bingöl Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu ile Malatya Mustafa Aksoğan Anaokulu ve Muğla’daki öğrenciler arasında “Mektup Arkadaşlığı” etkinliği gerçekleştirildiğini belirti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Mektup, Arkadaşlığı”yla, yeni, arkadaşlar, edinecekler,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Mektup Arkadaşlığı”yla yeni arkadaşlar edinecekler
Yorumlar
Haber Yazılımı