Haber Detayı
11 Temmuz 2021 - Pazar 18:29
 
MİNİA KUDÜS TIRI BİNGÖL’E GELİYOR
Mescid-i Aksa maketini taşıyan Minia Kudüs Tırı, 13-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bingöl Merkez Dörtyol Saat Kulesi önünde halkın ziyaretine açılacak.
GÜNDEM Haberi
MİNİA KUDÜS TIRI BİNGÖL’E GELİYOR

Yetimler Vakfı ve Filistin Vakfı’nın iş birliği ile organize edilen program kapsamında startı İstanbul’da verilen ve Mescid-i Aksa maketini taşıyan Minia Kudüs tırı, Bingöl’e geliyor.

Minia Kudüs tırı; 13-14 Temmuz 2021 tarihlerinde saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında Genç Caddesi Dörtyol Saat Kulesi önünde halkın ziyaretine açılacak.

Siyonist işgalci rejimin hedefinde olan Kudüs ve Mescid-i Aksa'nın özgürlüğüne kavuşturulması adına organize edilen program kapsamında il il dolaşan Mescid-i Aksa maketinin yer aldığı Minia Kudüs Tırı büyük bir ilgi görüyor.

Yetimler Vakfı Bingöl İl Temsilcisi Salih Çelik, Bingöl’e gelecek Minia Kudüs Tırının 2 gün boyunca halkın ziyaretine açık olacağını söyledi.

Tüm Bingöl halkını ve Kudüs sevdalılarını Tırı ziyaret etmeye beklediklerini belirten Çelik, Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın yaralarına merhem olma adına düzenlenen her etkinliğe sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİNİA, KUDÜS, TIRI, BİNGÖL’E, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı