Haber Detayı
10 Ocak 2017 - Salı 21:17
 
Minik öğrencilerden anlamlı hediye
Gazeteciler, ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla minik öğrencilerle bir araya geldi. Minik öğrenciler, gazetecilere jest yaparak maketten yaptıkları fotoğraf makinesi hediye etti.
GÜNDEM Haberi
Minik öğrencilerden anlamlı hediye

Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yunus Budak, başkan yardımcıları M. Galip Akengin, Nihat Kanat ve sekreter Ali Yıldırım, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Meleğim Kreş ve Anaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Kurum Temsilcisi Mehmet Çapak ile birlikte sınıfları gezen gazeteciler, öğrencilerle gazetecilik üzerine sohbet ettiler.

Öğrencilere fotoğraf makinesi vererek fotoğraf çektiren gazeteciler, gazetecilik mesleğini anlatarak öğrencilerin sorularını cevapladılar. Ziyarette gazetecilere jest yapan minik öğrenciler, maketten yaptıkları fotoğraf makinesini hediye ettiler.

Miniklerin jesti için teşekkür eden cemiyet başkanı Budak, öğrencilerin bu anlamlı günde gösterdiği inceliğin önemli olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren kurum temsilcisi Çapak ise, cemiyet başkanı Budak’a plaket takdim ederek, gazeteciler gününü kutladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Minik, öğrencilerden, anlamlı, hediye,
Yorumlar
Haber Yazılımı