Haber Detayı
05 Ocak 2017 - Perşembe 23:09
 
Öğrenciler harçlıklarını Halep’e gönderdi
Şehit Mustafa Gündoğdu İlköğretim Okulu öğretmenleri ile okul aile birliği tarafından başlatılan Halep’e yardım kampanyası kapsamında, okul öğrencileri harçlıklarını Halep için gönderdi.
GÜNDEM Haberi
Öğrenciler harçlıklarını Halep’e gönderdi

Şehit Mustafa Gündoğdu İlköğretim Okulu öğretmenleri ile okul aile birliği tarafından Halep için yardım kampanyası başlatıldı. Okul öğrencilerinin harçlıklarından arttırdıkları paralarla okulda 1500 TL toplandı. Para, okul aile birliği başkanı Mehmet İnak tarafından Bingöl İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bingöl Şubesi aracılığıyla Halep’e ulaştırılmak üzere İl Müftülüğü Din Hizmetleri ve Din Eğitimi Şube Müdürü Şemseddin Aydoğdu’ya makbuz karşılığında teslim etti.

Parayı teslim alan Aydoğdu; Bingöl İl Müftülüğü ve TDV Bingöl Şubesi olarak İl Müftüsü Mecit Can’ın önderliğinde başlattıkları ayni ve nakdi yardım kampanyasının büyük destek gördüğünü söyledi.

Kampanya kapsamında hedeflenen meblağların üstünde bir yardım topladıklarını belirten Aydoğdu, bu kampanya kapsamında almış oldukları en anlamlı bağışın, her yönüyle herkese örneklik teşkil eden duyarlı öğrencilerin yaptıkları bağışlar olduğunu ifade etti. Aydoğdu, kampanyada emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrenciler, harçlıklarını, Halep’e, gönderdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı