Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 11:06
 
SAADET PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET
Saadet Partisi (SP) Bingöl İl Başkanı Muhammed Fatih Tiryaki, İl Müfettişi Nusrettin Aytunç, İl Gençlik Kolları Başkanı Ayetullah Vural ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Korkutata gazetemizi ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
SAADET PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Gazetemiz imtiyaz sahiplerinden Hüseyin Kaya ile sohbet eden Tiryaki, AK Parti’nin en çok övündüğü hizmetin yollar olduğunu, Bingöl’de yolların 18 yıldır bitirilemediğini söyledi.

AK Parti il kongresinde Bingöl Milletvekilleri Cevdet Yılmaz ve Feyzi Berdibek’in, Bingöl’de yapılan yollardan bahsettiğini ifade eden Tiryaki, “18 yılda Bingöl ile çevre illerin bağlantısını sağlayan yollar bitirilemedi. Erzurum’dan Bingöl’e geldiğinizde, Bingöl sınırına girdiğinizde yolların yapılmadığını, bozuk olduğunu görüyorsunuz. Bingöl-Yedisu karayolu yıllardır yapılmıyor” dedi.

Pandemi sürecinde insanlar çok büyük sıkıntılar yaşadığını belirten Tiryaki, “Normal zamanda hizmet sektöründe çalışan birçok kişi, işyerlerinin kapalı olması nedeniyle işsiz kaldı. Birçok aile evine ekmek götüremiyor. Kirası var, faturası var. Vatandaş perişan, esnaf perişan durumda” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAADET, PARTİSİ’NDEN, GAZETEMİZE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı