Haber Detayı
15 Temmuz 2018 - Pazar 17:43
 
Şehit yakınlarıyla bir araya geldiler
Bingöl Valiliği, ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' etkinlikleri kapsamında şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları onuruna akşam yemeği verdi.
GÜNDEM Haberi
Şehit yakınlarıyla bir araya geldiler

Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Vali Ali Mantı ve Eşi Işıl Mantı, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, kurum amirleri, STK temsilcileri şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları katıldı.

Programda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 15 Temmuz’un unutulmaması gerektiğini söyledi.

Yılmaz, “15 Temmuz, tarihimizde gördüğümüz en hain girişimin ikinci yıl dönümü. Bazı şeylerin tekrarlanmaması için unutulmaması, unutturulmaması lazım. Arka planı ile birlikte tartışılması, konuşulması ve hatırlanması lazım ki tekrar yaşanmasın. Cenabı Allah bir daha böyle hadiseler bu milletin karşısına çıkarmasın” dedi.

Vali Ali Mantı ise, “Devletimiz, milletimiz, dinimiz ve bayrağımız için istiklal ve istikbalimiz için mücadele eden tüm vatandaşlarımız için en derin saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Allah ülkemizi harici ve dâhili kötülüklerden korusun. Ülkemizin bekası uğruna şehit olan tüm kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Gazilerimize hayırlı ve uzun ömürler diliyorum. Allah milletimizin birliğini beraberliği bozmasın ve bizleri birbirimize düşürecek fitneden, fesattan sakındırsın” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, yakınlarıyla, bir, araya, geldiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı