Haber Detayı
23 Aralık 2020 - Çarşamba 18:00
 
“Üyelerimizin her sıkıntısında yanlarında olacağız”
Kebude: “Din, dil, mezhep fark etmeksizin toplumun yaşayışındaki rolünü ve değerini anlamış, bu konudaki haklarına ve görevlerine yetkin bir üye topluluğu meydana getirmek için çalışacağız”
GÜNDEM Haberi
“Üyelerimizin her sıkıntısında yanlarında olacağız”

Şehit Gazi Sen Eğitim Sendikası Bingöl İl Başkanı Cihat Kebude, kamu ziyaretleri kapsamında, kurum ziyaretlerinde bulunup sendikal faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kebude, üyelere içerisinde maske, el dezenfektanı ve sendikanın kurumsal materyallerinin yer aldığı çanta hediye etti.

Bingöl’de önemli bir üye potansiyelini yakaladıklarını, hedeflerinin bu çalışmaları yoğunlaştırarak en iyi noktaya ulaşmak olduğunu belirten Kebude: “Sadece üye yapmak gibi bir amacımız yok. Katılım sonrası üyelerimizin haklarını en güçlü şekilde savunmak temel önceliğimizdir” dedi.

“HASSASİYETLERİ OLAN BİR SENDİKAYIZ”

Şehit Gazi Sen Eğitim Sendikası’nın misyonunu “kamu görevlisi arkadaşlarımızın ekonomik, sosyal hak ve menfaatlerini koruma ve geliştirme” sözleriyle özetleyen Kebude, kamu çalışanlarının yaptıkları işe uygun ve insanlık haysiyetine yaraşır adil bir ücret sağlama gayretinde olduklarını da vurguladı.

Kamu çalışanlarının beden ve ruh sağlığını koruyacak ve gelişmelerini sağlayacak tedbirleri de alacaklarını ifade eden Kebude: “Üyelerimizin sıkıntılarını yakından takip ederek, yaşanan problem ve sıkıntılarına ivedilikle müdahale edilecektir. Devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünün korunması doğrultusunda demokratik ilkelerden sapmadan, din, dil, mezhep fark etmeksizin toplumun yaşayışındaki rolünü ve değerini anlamış, bu konudaki haklarına ve görevlerine yetkin bir üye topluluğu meydana getirmek için çalışacağız. Üyelerimizin her sıkıntısında yanlarında olacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Üyelerimizin, her, sıkıntısında, yanlarında, olacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı