Haber Detayı
14 Ocak 2022 - Cuma 18:24
 
UZUNBOY’DAN ESNAFLARA OY ÇAĞRISI
Bingöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayı Mehmet Uzunboy, Cumartesi yapılacak seçimlerde esnafları oy kullanmaya davet etti.
EKONOMİ Haberi
UZUNBOY’DAN ESNAFLARA OY ÇAĞRISI

Uzunboy, “esnafının şikayet ve talepleri ile ilgili olarak herkesle görüşüp diyalog kurabilen bir yönetim olacağız. Her kesime kulak verebilmek ve çözüm üretebilmek amacı ile hem asil hem de yedek üyelerimizin çeşitli meslek guruplarından olmasına özen gösterdik. Esnafın taleplerini doğru okumalıyız. Doğru yerlerde adım atmalıyız. ve bizde bunun farkındayız.” ifadelerini kullandı.

“ESNAFA BİR TELEFON KADAR YAKINIM”

Uzunboy, “Esnafımız, odasına en kısa sürede ulaşacak, bir ihtiyacı varsa doğrudan cep telefonu ile bizleri arayabilecek. Ulaşılabilirlik konusunda son derece hassas olacağız.Gençliğimizin enerji ve dinamizmini de katarak esnaflarımızla sık sık bir araya geleceğiz. Bu buluşmalarda esnafımızın sorunlarını ve taleplerini dinleyip beraber çözüm yollarını bulacağız. Çıktığımız bu yolda bize güvenen destek veren esnaflarımızın hayır duaları ile birlikte onların oylarına da talibiz. Yarın (Cumartesi) günü oy kullanmaya bekliyoruz.“ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: UZUNBOY’DAN, ESNAFLARA, OY, ÇAĞRISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı