Haber Detayı
17 Ağustos 2021 - Salı 18:02
 
YENİ SOLHAN SPOR’UN RAKİPLERİ BELİ OLDU
Türkiye Voleybol Federasyonu Voleybol 2’nci Ligleri’nde (Kadın-Erkek) 2021-2022 Voleybol Sezonu Fikstürü çekildi.
SPOR Haberi
YENİ SOLHAN SPOR’UN RAKİPLERİ BELİ OLDU

TVF Voleybol 2. Liglerinde (Kadın-Erkek) 2021-2022 voleybol sezonunun fikstür çekimi, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Ankara Merkez Ofisi’nde yapıldı.

TVF Youtube kanalından gerçekleşen kura çekiminde açılış konuşması yapan TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, “2021-2022 voleybol sezonu Türkiye 2’nci Liglerinin kura çekimini gerçekleştiriyoruz. Federasyon Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ, yeni sezonda tüm kulüplerimize başarı dileklerini iletti. Sezonumuzun kazasız ve sakatlıksız geçmesi temennisiyle başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, konuşmasının ardından yeni sezon ve lig statüleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kulüplerimiz, ev sahibi oldukları müsabakaları oynayacakları salon ismi ve saat bilgilerini Federasyonumuza (en geç 20 Ağustos 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar bildirim yapılmalıdır) bildirdikten sonra detaylı fikstür en kısa zamanda açıklanacak, il müdürlüklerimize ve kulüplerimize gönderilecektir.

*Müsabakalarını Gençlik ve Spor İl/İlçe salonlarında oynayacak kulüplerimiz öncelikle ilgili İl/İlçe Müdürlüğü ile görüşüp uygunluk aldıktan sonra Federasyonumuza bildirimde bulunmalıdır.

**Müsabakalarını Federasyonumuz salonlarında oynamak isteyen kulüplerimizin bu taleplerini bildirmeleri gerekmektedir. Maç gün ve saatleri, salonların uygunluk durumu dikkate alınarak Federasyonumuzca belirlenecektir.

Yapılan kura çekimi ile çiçeği burnunda voleybol temsilcimiz Yeni Solhan Spor’un rakipleri beli oldu. 9 takımdan oluşan 2’nci lig 7’nci grupta yer alan temsilcimiz, ilk hafta Diyarbakır temsilcisi Yenişehir Bld. ile karşılaşacak. (SOLHANIN SESİ)

Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİ, SOLHAN, SPOR’UN, RAKİPLERİ, BELİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı