Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 18:17
 
AKSA MÜŞTERİ HİZMET MERKEZİ AÇILDI
Aksa Fırat Elektrik, müşterilerine sunduğu hizmeti geliştirmek amacıyla Bingöl Uydukent’teki müşteri hizmet merkezini yenileyerek açılışını gerçekleştirdi.
GÜNDEM Haberi
AKSA MÜŞTERİ HİZMET MERKEZİ AÇILDI

Bingöl, Elâzığ, Malatya ve Tunceli’de elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Fırat Elektrik, Bingöl’de yenilenen müşteri hizmet merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Ofisin açılışına Bingöl Vali Yardımcısı Muhammed Deniz Kılınç, Bingöl Belediyesi Başkan Yardımcıları Yaşar Demir ve Ahmet Altunhan, Bingöl Ticaret İl Müdürü Abdulvahap Tanık, Aksa Fırat Elektrik Bingöl İl Müdürü Ulaş Çıbuk ve Aksa Elektrik yöneticileri katıldı.

Açılış sırasında bir konuşma yapan Aksa Fırat Elektrik Bingöl İl Müdürü Ulaş Çıbuk, “2010 yılından bu yana Aksa Fırat Elektrik çatısı altında Bingöl’e elektrik tedarik hizmeti sunuyoruz. Bingöl’e ve Bingöl halkına nitelikli hizmet sunabilmek amacıyla iş süreçlerimizi sürekli olarak geliştirmeye odaklanıyoruz. Bugün, Bingöl Uydukent’te modern, konforlu ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlayıp yenilediğimiz müşteri hizmet merkezimizle halkımıza sunduğumuz hizmeti mükemmelleştirmeyi hedefledik. Bingöl her zaman önceliğimiz oldu. Umuyorum ki yenilediğimiz müşteri hizmet merkezimizi kıymetli Bingöl halkı da beğenecektir” dedi.

Aksa Fırat Elektrik’in Bingöl Uydukent’te açtığı yeni Müşteri Hizmet Merkezinde abonelik, bilgi güncelleme işlemleri, fatura tahsilatı gibi birçok işlem yapılabiliyor. Aksa Fırat Elektrik’in Bingöl Uydukent’teki yeni Müşteri Hizmet Merkezi Şehit Mustafa Gündoğdu Mah. Şehit Mustafa Gündoğdu Caddesinde hizmet vermeye başladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSA, MÜŞTERİ, HİZMET, MERKEZİ, AÇILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı