Haber Detayı
02 Mayıs 2017 - Salı 23:08
 
Bingöl atletizm takımı yarı maratonda 4. oldu
Bingöl Belediye Yaşam Spor Kulübü Atletizm Takımı, 12.Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda 4. oldu. Bingöl ekibi, daha önce de “Büyük Atatürk Koşusu” ve “Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu”nda da birincilik elde etmişti.
SPOR Haberi
Bingöl atletizm takımı yarı maratonda 4. oldu

Yerli ve yabancı atletlerin yoğun katılım gösterdiği 12.Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda yarışan Bingöl Belediye Yaşam Spor Kulübü Atletleri dev kulüplerle mücadele etti. Bingöl Belediye Yaşam Spor Kulübü Atletizm Takımı’nın 4. olduğu yarışmada, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Birinci, İstanbul Beş Telsiz Spor Kulübü İkinci, Galatasaray Spor Kulübü Üçüncü olarak tamamladı.

Yarı Maraton sonucuyla ilgili konuşan Kulüp Antrenörü Ahmet Demir, “Kulübümüz isminin büyük kulüplerle anılması bizim açımızdan gurur vericidir. Kulübümüz artık atletizmdeki başarılarıyla  Türkiye’de kendisinden övgüyle bahsettirmektedir. Bu başarılar, gençlerimize bir takım olanak ve imkanlar sunulduğunda neler başarabileceklerinin somut bir örneğidir. Ayrıca bu başarıları elde etmemizde ilk günden bugüne desteğini bizden eksiltmeyen ve genç atletlerimize bu kulüp çatısı altında yarışma fırsatı sunan Bingöl Belediye Başkanı Sayın Yücel Barakazi’ye de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bingöl, atletizm, takımı, yarı, maratonda, 4., oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı