Haber Detayı
27 Nisan 2017 - Perşembe 22:45
 
Bingöllü Atletler Türkiye şampiyonu
Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2017 faaliyet programında yer alan “Atletizm Geliştirme Projesi” final yarışmaları Kuşadası Adagöl Kros Parkurunda gerçekleştirildi. Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yapılan Atletizm Geliştirme Projesi final Yarışmalarına 543 sporcu katıldı.
SPOR Haberi
Bingöllü Atletler Türkiye şampiyonu

Bingöl adına 4 kategoride 14 sporcunun yarıştığı final etabında 1500 metre küçük erkekler kategorisinde yarışan Bingöllü sporcu Kani Çiya İlçi Türkiye şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı.

Diğer kategorilerde Binbgöl adına yarışan sporculardan Muhammed Çakar, 1500 metre yıldız erkeklerde beşinci,  İsa Üçkaç 14’ üncü, Barış Bolgan 28’ inci oldu. Yıldız kızlar ise yedinci olarak takım halinde yarışmayı tamamladılar.  

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, Atletizm Geliştirme Projesi final Yarışmalarında Türkiye şampiyonu olan başarılı sporcuları Solhan İlçesinde ziyaret etti.

Arıkan, final yarışmasında Türkiye şampiyonu olarak önemli bir başarı  gösteren atletizm takımını ve antrenörlerini kutlayarak başarılarının devamını diledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bingöllü, Atletler, Türkiye, şampiyonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı