Haber Detayı
27 Nisan 2017 - Perşembe 22:46
 
Firma havuzu oluşturulacak
Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından teknik destek programı kapsamında tedarikçi firma havuzu oluşturulacağı bildirildi.
GÜNDEM Haberi
Firma havuzu oluşturulacak

FKA Genel Sekreterliğinden yapılan açıklamada, “Ajans tarafından uygulama safhası önümüzdeki günlerde başlatılacak olan teknik destek programının kapsamı, bölgedeki kurum ve kuruluşların, bölgesel kalkınma için önem arz eden çalışmalarında eksikliğini duydukları teknik alanlara yönelik uzman desteği sağlamaktır.

Bu kapsamda Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda kurumsal kapasiteyi geliştirmek ve hizmet kalitesini artırmak üzere eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Söz konusu destek programı dahilinde yapılacak hizmet alımları için bir tedarikçi firma havuzu oluşturulmaktadır ve 2017 yılı teknik destek programının yıl içindeki uygulamalarında Kalkınma Ajansları Mal, Hizmet ve Yapım İşleri Satın Alma Usul ve Esasları doğrultusunda, bu tedarikçi firma havuzuna dahil olan firmalara başvurulacaktır. Tedarikçi firma havuzuna dahil olmak isteyen ve uygulanacak teknik destek projelerine eğitim hizmeti tedarik edebilme kapasitesi olan firmaların başvurularını en geç 12.05.2017 tarihine kadar posta yoluyla Fırat Kalkınma Ajansı’na sunmaları beklenmektedir” denildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Firma, havuzu, oluşturulacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı