Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 17:38
 
ÖĞRENCİLERE KÜTÜPHANE DAVETİ!
Bingöl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle yaptığı açıklamada, öğrencileri kütüphaneye davet etti.
GÜNDEM Haberi
ÖĞRENCİLERE KÜTÜPHANE DAVETİ!

Bingöl İl Halk Kütüphanesinin 1961 yılından itibaren farklı mekanlarda kütüphanecilik hizmetleri verdiği belirtilen açıklamada, “Yeni hizmet binasının yapımı için geçici olarak Bingöl Öğretmenevi 2. katında hizmet veren Bingöl İl Halk Kütüphanesinde 75 kişilik çalışma salonu,15 adet bilgisayar, hızlı internet altyapısı, çocuk bölümü ve ödünç hizmeti bölümü mevcuttur.

Düzenli olarak okumanın; kelime dağarcığının geliştirdiği, empati yeteneğinin artırdığı, zeka kapasitesinin artırdığı, bilgi ve kültür seviyesinin artırdığı, odaklanmayı ve öğrenmeyi kolaylaştırdığı husussunda çok fazla araştırma ile teyit edilmiştir.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının başladığı bu dönemde özellikle öğrencilerimizi, velilerimizi ve öğretmenlerimizi 16670 üyesi olan kütüphane ailesinin fertleri olmaya davet ediyor yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlar ve başarılar getirmesini temenni ederiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖĞRENCİLERE, KÜTÜPHANE, DAVETİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı