Haber Detayı
18 Ocak 2018 - Perşembe 20:58
 
Sağlık müdürü göreve başladı
Ağrı Halk Sağlığı Müdürlüğü görevinden Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Uzm. Dr. İzzettin Toktaş, Bingöl'de bir ayı dolmadan görevden alındı. Toktaş’ın yerine geçtiğimiz günlerde Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirilen Uzm. Dr. Mehmet Emin Gündoğdu, görevine başladı.
GÜNDEM Haberi
Sağlık müdürü göreve başladı

Solhan Devlet Hastanesi’nde İç Hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktayken Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Uzm. Dr. Mehmet Emin Gündoğdu, yeni görevine başladı.

Gündoğdu;  “Yeni yapılanma ile birlikte İl Sağlık Müdürü olarak atamamız yapıldı. Bugüne kadar ilimize sağlık hizmeti veren tüm yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bundan sonraki yaşamlarında üstün başarılar dilerim. Yeni dönemde Bingöl’ümüz için yine hep beraber çalışacak, sağlık hizmetlerini daha ileriye taşıyacağız” dedi.

DR. MEHMET EMİN GÜNDOĞDU KİMDİR?

1984 Bingöl doğumlu Mehmet Emin Gündoğdu, ilk ve ortaöğrenimini Bingöl'de tamamladı. 2001-2008 yılları arasında Ankara Hacattepe Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlayan Gündoğdu, 2008-211 yılları arasında Bingöl Solhan İlçe Sağlık Ocağı'nda görev yaptı. 2009-2010 yıllarında Solhan Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde de görev yürüten Gündoğdu, 2011-2012 yıllarında da Solhan'da Aile Hekimi olarak görev yaptı. 2012-2016 yılları arasında İstanbul Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi iç hastalıkları ihtisası yaparak uzmanlık eğitimini tamamlayan Gündoğdu, 2017 Ocak ayında Bingöl'ün Solhan İlçe Devlet Hastanesi'nde İç hastalıkları Uzmanı olarak görevine başladı. 12 Ocak 2018 günü Sağlık Bakanlığı'yla sözleme imzalayarak Bingöl İl Sağlık Müdürü olarak atanan Gündoğdu, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık, müdürü, göreve, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı