Haber Detayı
24 Temmuz 2018 - Salı 18:14
 
Takımını kur gel
Bingöl Belediyesi ve Basketbol Bingöl Temsilciği işbirliğinde sokak basketbolu turnuvası düzenlenecek.
SPOR Haberi
Takımını kur gel

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, ‘3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası’ düzenleneceği belirtildi.

30 takımın yarışacağı turnuvanın 28-29 Temmuz’da Hükümet Konağı önünde gerçekleştirileceği belirtilen açıklamada, turnuvaya katılmak isteyen takımların 26 Temmuz Perşembe gününe kadar müracaat etmeleri gerektiği belirtildi.

Açıklamada, “Sosyal belediyecilik şiarıyla gerçekleştirdiğimiz kültürel etkinliklere bir yenisini daha ekliyoruz. Basketbol İl Temsilciği ortaklığıyla ‘3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası’ düzenleyerek gençlerimize sporu sevdiriyoruz. 30 takımla gerçekleştirmeyi planladığımız turnuvaya 16 yaşından büyük herkes takımını kurarak katılabilir. Turnuvaya katılmak isteyen ve daha geniş bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar, basketbol il temsilciliğinin 0507 866 56 25 numaralı hattına ulaşarak bilgi sahibi olabilirler. Bu hafta sonu gerçekleştireceğimiz turnuvaya başta spor severler olmak üzere bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Takımını, kur, gel,
Yorumlar
Haber Yazılımı