Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 17:49
 
TARIMSAL FAALİYETLER ANLATILDI
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, Bingöl’deki tarımsal faaliyetlerle ilgili birçok hizmetin yapıldığını ama yapılacak daha çok şey olduğunu söyledi.
GÜNDEM Haberi
TARIMSAL FAALİYETLER ANLATILDI

Bingöl İl Tarım ve Orman Müdürü Burhan Bahadır, Ankara ziyaretinde TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz ve AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek’i ziyaret etti. Bahadır, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, Bahadır’ın ziyaretiyle ilgili, “Çok hizmetler yapıldı ama daha yapacak çok şey de var.” dedi.  Yılmaz, twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Ziyaretimize gelen Bingöl Tarım İl Müdürümüz Sayın Burhan Bahadır ile ilimizin projelerini konuştuk. Çok hizmetler yapıldı ama daha yapacak çok şey de var. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Bingöl İl Tarım ve Orman Müdürü Burhan Bahadır’sa, AK Parti Bingöl Milletvekilleri Cevdet Yılmaz ve Feyzi Berdibek’e yaptığı ziyaretlerle ilgili, “İlimiz tarımsal faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TARIMSAL, FAALİYETLER, ANLATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı