Haber Detayı
25 Kasım 2021 - Perşembe 17:30
 
TİRYAKİ: BİNGÖL MİLLİ GÖRÜŞÜN KALESİDİR
Saadet Partisi Bingöl İl Başkanı Muhammed Fatih Tiryaki, 5. Olağan İl Kongresi sonrası açıklama yaptı.
SİYASET Haberi
TİRYAKİ: BİNGÖL MİLLİ GÖRÜŞÜN KALESİDİR

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla yapılan kongreye katılan herkese teşekkür eden Tiryaki, “Kongremizde ki heyecan; ilimizin eskiden olduğu gibi yine milli görüşün kalesi olmaya aday bir il olduğunu, kongreye gelen herkese htirdi” dedi.

Tiryaki, şunları söyledi: “Rahmetli Necmeddin Erbakan Hocamızın vefatından önce, teşkilatlardan istediği 'heyecan'ı, ilimizde kongremizle yaşamanın mutluluğu içerisinde olduğumuzu halkımızla paylaşmak isterim.

Rahmetli Erbakan Hocamın geçmişte söylediği ve siyasi yasak almasına sebep olan sözlerinin anlamının tüm ilimiz farkındadır diye düşünüyorum. Ve onun izinde olan Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun da hak ve adaletten yana takındığı tavra kongreye gelen tüm misafirlerimiz tekrar şahitlik etmiştir. Partimizin özgün ağırlığının ve yaptığı muhalefetin, kitlesel ve teşkilati ağırlığa geçeceğini bize gösteren kongremizin hayırlara vesile olmasını diler, kongremize katılan herkese ve katılamayan ama dualarıyla yanımızda olan tüm sevenlerimize tekraren teşekkür ederim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada, ilimizde bulunan sorunlarla Saadet Partisi İl Başkanlığı olarak canla başla mücadele edeceğimize söz veriyoruz. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRYAKİ:, BİNGÖL, MİLLİ, GÖRÜŞÜN, KALESİDİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı