Haber Detayı
24 Haziran 2021 - Perşembe 18:16
 
ÜLKÜ OCAKLARINDAN VALİ EKİNCİ’YE ZİYARET
Vali Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret eden Ülkü Ocakları Bingöl İl Başkanı Mesut Boğatemur ve yönetimi, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanan "ODAK2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı”nı Vali Ekinci’ye takdim etti.
GÜNDEM Haberi
ÜLKÜ OCAKLARINDAN VALİ EKİNCİ’YE ZİYARET

ODAK 23 hakkında bilgi veren Ülkü Ocakları Bingöl İl Başkanı Mesut Boğatemur, “Yapay Zeka İçeren Dikkat, Odaklanma, Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı ODAK 2023, başta Türk gençliğinin hizmetine sunmuş olduğumuz; kullanıcıların dikkatlerini artırmak, odaklanma becerilerini geliştirmek ve okuma bozukluklarını gidermek amacıyla geliştirilmiş olan bir eğitim programıdır. ODAK 2023 programı kullanıcının mevcut seviyesine odaklanarak kişisel bir çalışma programı belirlemekte ve kişinin gelişimini takip ederek yaş grubu ve beceri seviyesi ne olursa olsun kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaktadır. Bu minvalde program, Türk gençliği özelinde tüm milletimizin hizmetine sunulmuştur.

ODAK 2023 programının hazırlanmasında ve geliştirilmesinde farklı meslek ve uzmanlık gruplarının desteğinden faydalanılmış, program içeriği ise hassas süreç ve yöntemlerin yürütülmesi ile pedagojik gelişimi destekleyici ve mili-manevi değerleri haiz bir muhtevaya kavuşmuştur. ODAK 2023 yazılımı kullanıcılara herhangi bir teknik öğretmemekte, kullanıcıların motor becerilerini geliştirmektedir. Bu nedenle kullanım sonrası elde edilmiş olan becerilerin zamanla kaybolması söz konusu değildir. ODAK 2023 yazılımında; anlayarak okuma hızları, dikkat, odaklanma, okuma hızı gibi tüm ilerlemeler ayrı ayrı kayıt altına alınmakta, grafikler halinde kullanıcıya sunulmaktadır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜLKÜ, OCAKLARINDAN, VALİ, EKİNCİ’YE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı