Haber Detayı
24 Ocak 2021 - Pazar 17:05
 
ZİYARETÇİ YASAĞI DEVAM EDİYOR
Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimliğinden yapılan açıklamada, pandemi sürecinin henüz sona ermediği belirtilerek, ziyaretçi yasağının devam ettiği belirtildi.
SAĞLIK Haberi
ZİYARETÇİ YASAĞI DEVAM EDİYOR

Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimliği, vatandaşların tedbirlere uyarak pandemi ile mücadelede sağlık çalışanlarına destek olmasını istedi.

Pandemi ile mücadelenin devam ettiği belirtilen açıklamada, “Sağlık çalışanlarımız ilk günden beri canla başla sizlerin sağlıklı günlere bir an önce kavuşabilmesi için örnek bir mücadele içerisindeler. Fakat siz vatandaşlarımız da alınan tedbirlere uyarak bu süreçte sağlık çalışanlarına destek olmalısınız. Vatandaşlarımızdan ilk günden beri en büyük isteğimiz, pandemi süreci boyunca sağlık çalışanlarına desteklerini esirgememeleri olmuştur. Şimdi bir kez daha vatandaşlarımızı bu mücadelede sağlık çalışanlarımıza destek olmaya davet ediyoruz. Bunu da yapabilecekleri tek yol alınan tedbirlere sıkı sıkıya uymaktır. Lütfen tedbirlere uyalım” denildi.

ZİYARETÇİ YASAĞI UYARISI!

Hastanede ziyaretçi yasağının devam ettiği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Altını çizerek belirtmek istiyoruz ki, pandemi süreci henüz sona ermedi. Koronavirüs tehlikesi halen devam ediyor. Mücadelemiz her ne kadar sürüyor olsa da hala tam olarak pandemi süreci bitmedi. Alınan tedbirler halen hepimiz için geçerli. Özellikle hastanemizde hasta ziyaretine gelen vatandaşlarımız bilmelidirler ki, kendilerinin ve hastalarının sağlığı açısından hasta ziyaretleri halen yasaktır. Hasta ziyaret etme konusunda ısrarlı davranarak hem çalışanları zor durumda bırakmayalım, hem kendimizin hem hastamızın hem de toplumun sağlığını riske atmayalım. Refakatçi konusunda alınan tedbirler yine devam etmektedir. COVİD-19 Pandemisi henüz bitmedi. Ve tedbirleri elden bırakırsak bugüne kadar mücadelemizi de anlamsızlaştırırız. Lütfen tedbirlere uymaya devam edelim.

Maske, Sosyal Mesafe, Hijyen başta olmak üzere alınan tüm tedbirlere istisnasız riayet ederek bu süreçten başarılı ayrılacağımıza inanıyoruz. Lütfen sizler de bizimle olun.”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZİYARETÇİ, YASAĞI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı