Bingöl'de İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından merkeze bağlı Büyüktekören, Kürük ve Garip köylerindeki ekili arazilerdeki ürünlerin denetimi yapıldı.
İl Tarım ve Orman Müdürü Burhan Bahadır, Bitkisel Üretim Şube Müdürü Veysel Kıtay'ın da katıldığı ekili arazilerdeki ürün denetimlerinde, çiftçilere teknik bilgiler de verildi.
EROL YILMAZ
Bingöl Ovası'nda Ekili Alanlar Denetlendi
Bingöl İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerince Büyüktekören, Kürük ve Garip köylerindeki arazilerdeki ürünler denetlendi.
Yorumlar