Diyarbakır'da düzenlenen Bölgesel Kros Ligi Türkiye Yarı Finali müsabakalarında Bingöl'ü temsil eden Karlıova U-16 Kız Takımı birinci olarak, Türkiye Finalleri'ne katılmaya hak kazandı.
Siirt'te 23 Aralık tarihinde düzenlenecek olan Türkiye Finali'ne katılma başarısı gösteren Karlıova U-16 Kız Takımı'nı tebrik eden Karlıova Kaymakamlığı'nın paylaşımında, sporculara başarılarının devamı dilendi.
EROL YILMAZ
Karlıova Kız Kros Takımı, Siirt yolcusu...
Diyarbakır'da Yarı Finaller'de birinci olan Karlıova U-16 Kız Takımı, Türkiye Kros Finali'ne yükselme başarısı gösterdi
Yorumlar