Bingöl
03 Aralık, 2023, Pazar
 • DOLAR
  28.92
 • EURO
  31.48
 • ALTIN
  1924.1
 • BIST
  8026.27
 • BTC
  39462.570$

MHP’de Osman Baran Güven Tazeledi


MHP’de Osman Baran Güven Tazeledi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 14. Olağan Kongresi konuşan Bingöl İl Başkanı Osman Zeki Baran: “Bu şehirde bizi yok saymak isteyenler, iyi bilmelidirler ki, bizim için onlar Bingöl’de yok hükmündedir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 14. Olağan Kongresi, Bingöl İl Başkanı Osman Zeki Baran'ın coşkulu konuşmasıyla gerçekleşti. Kongrenin açılış konuşmasında BARAN, milliyetçi hareketin önemine vurgu yaparak şunları söyledi:

"Cenab-ı Allah'a kutlu davamız yolunda bizleri yeniden buluşturduğu için şükrediyorum. Tarih boyunca Türklüğü yaşatmak uğruna hayatlarını feda eden kahraman ecdadımızı; bugün bölücülükle mücadele ederken şehit düşen kahraman güvenlik güçlerimizi, aynı şekilde bir hilal uğruna şehadet şerbetini içen ülkücü şehitlerimizi rahmetle, minnetle, saygıyla yâd ediyorum."

Baran ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş'e ve dava arkadaşlarına Cenab-ı Allah'tan rahmet diledi.

Konuşmasında liderleri Devlet Bahçeli'ye teşekkür eden BARAN, "Dava arkadaşlarımla birlikte, büyük bir aşkla ve şevkle partimizin başarısı için gece gündüz her eli sıkarak yorulmadan, bıkmadan, usanmadan çalışıyoruz. Çalışmaya aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz. Hep birlikte varız." dedi.

“Bu Davanın Emrine Girmiş Neferleriz”

Partinin temsilcilerinin dürüstlük ve millete hizmet bilinciyle hareket etmesi gerektiğini vurgulayan BARAN, "Bizler bu duygulardan arınarak bu davaya gönül vermiş, bu davanın emrine girmiş neferleriz. Hak ile batılın mücadelesini verirken dünyevi ihtiraslarımızdan arınacak, hak ve hakikat üstüne yol alacağız” dedi.

“Kara Propagandayla Uğraşanlara Karşı Birlik İçinde Duracağız”

Ayrıca Cumhur İttifakı'nın Kızılelma Seferberliği olduğunu ve bu ittifakı bozmak isteyenlere karşı mücadele edeceklerini belirterek şunları kaydetti: “Cesur olacağız, özgüvenle hareket edeceğiz, Umutsuzluğa ve kötümserliğe izin vermeyeceğiz. Karamsarlığa fırsat tanımayacağız ve kara propagandayla uğraşanlara karşı birlik içinde duracağız. Nefsiyle savaşmayanlara, pes edenlere, yorulanlara, bireysel çıkar peşinde koşanlara ve değerlerimizi kişisel çıkarları için kullanmaya çalışanlara karşı uyanık olacak ve her zaman hazır halde olacağız. Beka mücadelemizi gölgelemeye çalışanları hep birlikte engelleyeceğiz. Kimseden korkmayacağız, kimseye boyun eğmeyeceğiz. Biz bu önceliklerimizle kutlu bir mücadele de saf tutarken, bedbahtlara hizmet edenler boş durmadı ve düşman cephesine mermi taşıyanlar oldu. Kuytu köşelerde bu mücadeleyi uzaktan izleyip ülke bekasını görmezden gelen, şahsi ikbalinin peşinde savrulanlar oldu. Kravatlı efendilerine kölelik yaparak karanlık güçlerin oyuncağı olanlar oldu. Ama bizler, dün olduğu gibi bugün de karşılarında dimdik durduk. Liderimiz ulusal arenada bu mücadeleyi verirken, emir erleri olan bizler şehrimizde davamız ve milletimiz için var gücümüzle mücadelemize devam ettik. Bu şehirde bizi yok saymak isteyen, Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısından rahatsız olan her kim varsa çok iyi bilmelidir ki; yerleri ayaklarımızın altıdır. Ve yine çok iyi bilmelidirler ki, bizim için onlar Bingöl’de yok hükmündedir.”

BARAN, konuşmasını "Zafer her zaman ALLAH’A İNANANLARINDIR." sözleriyle sonlandırarak, milliyetçi hareketin hedeflerine ulaşmak için kararlılıkla çalışacaklarını ifade etti.

HABER MERKEZİ
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!