Bingöl
23 Haziran, 2024, Pazar
 • DOLAR
  32.82
 • EURO
  35.24
 • ALTIN
  2450.6
 • BIST
  10771.36
 • BTC
  64263.412$

Sanayicilerimize Daha Verimli Bir Çalışma Ortamı Sağlayacağız

Sanayicilerimize Daha Verimli Bir Çalışma Ortamı Sağlayacağız

Bingöl Sanayi Sitesi Başkanı Savuş, Bingöl Sanayi Sitesi'nin mevcut sorunlarını iyileştirmeyi hedeflediklerini belirterek "Sanayicilerimizin daha verimli bir çalışma ortamına sahip olmasını sağlayacağız" dedi.

Bingöl Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu'nun önceki gün yapılan seçimleri sonucu başkan olarak seçilen İbrahim Savuş, Sanayi Sitesi'ni daha ileriye seviyeye taşımayı ve daha rekabetçi bir hale getirmeyi hedeflediklerini söyledi. 
Bingöl Sanayi Sitesi Başkanı Savuş, yaptığı açıklamada, "Sanayi Sitesi Başkanlığı görevine aday olmamın temel nedeni, Bingölümüzün ekonomik ve ticari potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek ve sanayicilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için bir araya gelmektir. Hep birlikte, Sanayi Sitemizi daha ileriye taşımak ve daha rekabetçi bir hale getirmek için çalışacağız. Başkanlık görevimdeki ana hedeflerim, sanayi sitemizin altyapısını geliştirmek, işletmelerimizin büyüme potansiyelini artırmak ve çalışanlarımızın niteliklerini yükseltmek olacaktır. Öncelikli olarak, sanayi sitemizin altyapısını güçlendirmek için mevcut sorunları tespit ederek gerekli iyileştirmeleri yapmayı hedefliyorum. Bu sayede, sanayicilerimizin daha verimli bir çalışma ortamına sahip olmasını sağlayacağız.

İkinci olarak, işletmelerimizin rekabet gücünü artırmak ve yeni iş fırsatları yaratmak için çeşitli projeler ve işbirlikleri geliştireceğiz. Yerel ve ulusal düzeyde ticaret imkanlarını araştırarak, sanayicilerimizin bu fırsatlardan faydalanmasını amaçlıyoruz.

BİNGÖLÜMÜZÜN KALKINMASINA KATKIDA BULUNACAĞIZ

Son olarak, sanayi sitemizin gelişimine katkı sağlayacak eğitim ve danışmanlık hizmetlerini artırarak, çalışanlarımızın ve işletmelerimizin bilgi ve beceri düzeyini yükselteceğiz. Bu sayede, hem sanayi sitemizin hem de Bingölümüzün ekonomik kalkınmasına katkıda bulunacağız.

Bunların yanı sıra, paydaş kurumlarla daha sıkı bir iletişim içinde olacağız. Valilik, Belediye, Üniversite, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Birliği gibi kurumlarla yakın işbirliği yaparak, ortak projeler geliştireceğiz ve sanayicilerimizin sorunlarına daha hızlı ve etkin çözümler üreteceğiz.

Bu görevi devralırken, hep birlikte dayanışma içerisinde çalışarak sanayi sitemizi daha güçlü, daha verimli ve daha yenilikçi bir hale getireceğimize yürekten inanıyorum. Hep birlikte Bingöl Sanayi Sitesi'ni daha ileriye taşımak için büyük bir gayretle çalışacağız" ifadelerini kullandı.
EROL YILMAZ
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!