Bingöllü Okçular, Şanlıurfa'da 13'de 13 Yaptı Bingöllü Okçular, Şanlıurfa'da 13'de 13 Yaptı

Büyük Bingöl Spor Kulübü ve İstanbul Şişli'nin eşleştiği 2023-2024 Sezonu TFF Futsal Ligi Final Serisi'nde 3. ve 4. maçlar İstanbul'da oynandı.
Normal sezonu lider bitirdiği için saha avantajı ile seriye başlayan Büyük Bingölspor’un ev sahipliği ile Bingöl Karşıyaka Spor Salonu'nda oynanan ilk maçı İstanbul Şişli SK 7-4 kazanırken, ikinci karşılaşmadan Büyük Bingöl 6-3 galip ayrılmıştı. Bu sonuçların ardından final serisi eşleşmesi 1-1 olarak İstanbul'a taşınmıştı.
Serinin 3. maçında Büyük Bingöl SK rakibine 7-3 üstünlük sağlayarak seriyi 2-1 lehine çevirdi. 4. maçta ise gülen taraf  4-1'lik skorla İstanbul Şişli SK oldu. Bu skorlarla seri 2-2'ye geldi ve statü gereği 5. maça taşındı. İstanbul Bahçelievler Şehit Mustafa Özel Spor Salonu'ndaki mücadeleye her iki takımın taraftarı da yoğun ilgi gösterdi. TFF Futsal - Plaj Futbolu Müdürü Can Günal ve Futsal Millî Takımlar Teknik Direktörü Murat Kaya da müsabakayı takip etti.

SON MAÇ BİNGÖL’DE OYNANACAK

Serinin son maçı 25 Haziran 2024 Salı günü saat 19.00'da Bingöl Karşıyaka Spor Salonu'nda oynanacak ve Türkiye şampiyonu takım belli olacak.