Bingöl
21 Mayıs, 2024, Salı
  • DOLAR
    32.19
  • EURO
    34.98
  • ALTIN
    2508.0
  • BIST
    10895.25
  • BTC
    69292.11$

Bingöl’de Seçime Girecek Tüm Partilerin Adayları Açıklandı


Bingöl’de Seçime Girecek Tüm Partilerin Adayları Açıklandı
Bingöl Merkez’de 17 aday belediye başkanlığı için yarışacak. Seçilecek kişi Bingöl’ün 18. Belediye başkanı olacak. İşte Bingöl'de belediye başkanlığı için yarışacak adaylar...

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 31 Mart mahalli idareler seçimlerine 25 gün kala, seçime katılacak tüm il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını açıkladı.
İşte Bingöl merkez, ilçeler ve belde belediye başkan adayları:

BİNGÖL MERKEZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Erdal Arıkan
-İyi Parti: Erkan Tümen
-Demokratik Sol Parti: Mustafa Kaya
-Yeniden Refah Partisi: Mehmet Ziya Buyankara
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Aydın Bürçün
-Zafer Partisi: Ahmet Uçar
-Halkın Kurtuluş Partisi: İbrahim İniş
-Türkiye Komünist Partisi: Burak Masat
-Bağımsız Türkiye Partisi: Mehmet Fatih Ay
-Yeni Türkiye Partisi: Remzi Güçlü
-Cumhuriyet Halk Partisi: Yücel Dara Gökel
-Hür Dava Partisi: Yunus Emiroğlu
-Hak ve Özgürlükler Partisi: Ayten Argış
-Millet Partisi: Bayram Örnek
-Milli Yol Partisi: Vedat Gönlüaçık
-Demokrasi Atılım Partisi: Mesut Günaydın
-Saadet Partisi: Mehmet Eser

ADAKLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Zeki Işık
-İyi Parti: Okan Kolasayın
-Yeniden Refah Partisi: Mehmet Ali Şenyuva
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Ahmet Delikanlı
-Bağımsız Türkiye Partisi: Ayşe Baykara
-Cumhuriyet Halk Partisi: Yıldırım Gürlük
-Hür Dava Partisi: Mahmut Ergunşah
-Milliyetçi Hareket Partisi: Erdal Almalı
-Saadet Partisi: Büşra Ünlüer

GENÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Mehmet Zeki Dirik
-İyi Parti: Feyaz Altun
-Yeniden Refah Partisi: Kemal Tartar
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: İdris Elhakan
-Bağımsız Türkiye Partisi: Ayşe Şadinoğlu
-Cumhuriyet Halk Partisi: Ferhat Taşdemir
-Hür Dava Partisi: Ramazan Güner
-Saadet Partisi: Mücahit Yazıcı

KARLIOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Veysi Bingöl
-İyi Parti: Cihan Kolasayın
-Yeniden Refah Partisi: Ümit Aksoy
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Mehmet Genç
-Bağımsız Türkiye Partisi: Ali Şen
-Cumhuriyet Halk Partisi: Yasin Kartal
-Hür Dava Partisi: Yavuz Bingöl
-Demokrasi ve Atılım Partisi: İlyas Bingöl
-Saadet Partisi: Muhammed Seyyid Doğru

KİĞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Hikmet Özüağ
-İyi Parti: Ömer Kızılboğa
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Sema Getlaç
-Bağımsız Türkiye Partisi: Firdevs Bükey
-Cumhuriyet Halk Partisi: İbrahim Kudiş
-Hür Dava Partisi: Turan Gökalp
-Saadet Partisi: Ali Ceyhan
-Bağımsız: Şeyda Nur Gündüz

SOLHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Abdulhakim Yıldız
-İyi Parti: Ömer Faruk İnan
-Demokratik Sol Parti: Abdulkerim Özdemir
-Yeniden Refah Partisi: Abdullah Bildik
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Remzi Sönmez
-Bağımsız Türkiye Partisi: Leyla Ay
-Cumhuriyet Halk Partisi: Adil Çakar
-Hür Dava Partisi: Nihat Kanat
-Demokrat Parti: Melik Yayan
-Demokrasi ve Atılım Partisi: Halis Genç
-Saadet Partisi: Veysi Taşar

YAYLADERE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Nadir Ergin
-İyi Parti: Muhammet Aydın
-Yeniden Refah Partisi: Bayram Kaçmaz
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Kemal Seven
-Bağımsız Türkiye Partisi: Hatice Barutçu
-Cumhuriyet Halk Partisi: Sabri Akyürek
-Hür Dava Partisi: Kazım Kayantaş
-Saadet Partisi: Suat İşcen

YEDİSU BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-İyi Parti: Sedat Uçar
-Büyük Birlik Partisi: Ömer İsen
-Yeniden Refah Partisi: Bilal Yabaş
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Kadriye İbin
-Bağımsız Türkiye Partisi: Fatıma Ergan
-Cumhuriyet Halk Partisi: Mehmet Şerif Memioğlu
-Hür Dava Partisi: Çetin Yıldız
-Milliyetçi Hareket Partisi: Hüseyin Gülçiçek
-Saadet Partisi: Emrah Topluk

ILICALAR BELDESİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Mehmet Akif Günerigök
-Yeniden Refah Partisi: Eşref Varol
-Saadet Partisi: Gürkan Usta

SANCAK BELDESİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Nusret Koçin
-Yeniden Refah Partisi: Hayrettin Çiçek
-Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Selahattin Koçin
-Hür Dava Partisi: Mehmet Sadık Evliyaoğlu
-Saadet Partisi: Veysel Aktar

ARAKONAK BELDESİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

-Adalet ve Kalkınma Partisi: Mustafa Döner
-Yeniden Refah Partisi: Ahmet Nejat Bingöl
-Demokrasi ve Atılım Partisi: Behçet Zorba
-Saadet Partisi: Muhammed Şamil Kurt
Ömer ŞANLI
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!