Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 00:07
 
Engin’den okul ziyareti
İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Vali Kurtuluş Şişmantürk Ortaokulunu ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Engin’den okul ziyareti

Okulda incelemelerde bulunarak, okulun sınıflarını gezen Engin, gezdiği sınıflara 2.dönemin başarılı ve verimli geçmesi temennisinde bulundu.

Engin, “tüm çocuklarımızın daha kaliteli bir eğitim alabilmesi için elimizden geleni yapma gayretindeyiz. Amacımız öğrencilerimizi geleceğe en donanımlı şekilde hazırlayabilmektir. Ülkesine, milletine, dinine, faydalı birer insan olmaları için azami gayret gösteriyoruz. Bu ortak amacı gerçekleştirmemiz ve öğretmenlerimizin işini kolaylaştırmak adına öğrencilerimizin daha azimli olmaları gerekmektedir. Unutulmamalı ki kaliteli eğitim kaliteli ortamda verilir. Bu bağlamda Allah’ın izniyle Vali Kurtuluş Şişmantürk Ortaokulumuzu kısa sürede bitirerek 2018-2019 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde öğrencilerimizin hizmetine sunduk” dedi.

Okul öğretmenleriyle de bir araya gelen Engin, şunları söyledi: “Zor ve şerefli bir göreviniz var. Sevilerek yapılan her iş başarı, başarı da beraberinde mutluluk getirir. Önemli olan faydalı olmak ve insanımıza ve devletimize hizmet ederek milli ve manevi değerleri önemseyen mutlu bireyler yetiştirmek. Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak imkanlarımız ölçüsünde okullarımızı iyileştirmek için çalışıyoruz, bu okulumuzun eski binası ihtiyaca cevap veremiyordu bizlerde bu nedenle öğrencilerimizin daha modern bir ortamda eğitim almaları için eski okul binamızı yıkarak yerine daha modern bu okulumuzu inşa ettik, ikinci dönemin başlamasıyla birlikte hizmete giren yeni okulumuz İlimize ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun.”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Engin’den, okul, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı