Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 00:30
 
Hastanelerde verimlilik değerlendirmesi
Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığınca Bingöl’deki hastanelerde verimlilik değerlendirmesi yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Hastanelerde verimlilik değerlendirmesi

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığınca görevlendirilen verimlilik gözlemci ekibi, 25-28 Kasım 2019 tarihleri arasında Bingöl, Genç, Karlıova, Solhan Devlet Hastaneleri, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde değerlendirmelerde bulundu.

İ Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Sağlık tesislerinde etkinlik ve verimliliği değerlendirmek, problemlerin kaynağında tespit edilip çözüme kavuşturulması ve verimli hizmet sunumunu gerçekleştirmek amacıyla yapılan değerlendirme,  Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığınca yayımlanan 2019 Hastane Verimlilik Yerinde Değerlendirme Rehberi doğrultusunda gerçekleştirilmiştir. İlimize gelerek sağlık hizmetlerinin verimli yürütülmesi adına çalışmalar yapan Verimlilik Gözlemci Ekibine başarı dileklerimizi sunar, sağlık tesislerimizin etkin ve verimli hizmet vermesinde katkısı bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz” denildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hastanelerde, verimlilik, değerlendirmesi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Hastanelerde verimlilik değerlendirmesi
Yorumlar
Haber Yazılımı