Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 17:01
 
İYİ Parti’de parti içi teşkilat eğitimleri
İYİ Parti Bingöl İl Teşkilatı, Siyaset Akademisi Başkanlığı tarafından düzenlenen “Parti İçi Teşkilat Eğitimi” programına katıldı.
SİYASET Haberi
İYİ Parti’de parti içi teşkilat eğitimleri

 Aralarında Muş, Erzurum, Ağrı, Ardahan, Iğdır gibi illerin de bulunduğu, İYİ Parti Siyaset Akademisi tarafından düzenlenen, Parti İçi Teşkilat Eğitimi programına İYİ Parti Bingöl İl Teşkilatı da katıldı. Programda, İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa’nın yanın sıra, ilçe başkanları ve teşkilat üyeleri de yer aldı. 3 saat süren eğitimde İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın, Siyaset Akademisi Başkan Yardımcısı, Genel Sekreter Danışmanı Ece Özen Akan, Siyaset Akademisi Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Sami Özvarınlı ve Siyaset Akademisi Eğitmeni Yazar Hamit Uçman ders verdi.

Eğitimin çok verimli geçtiğini ifade eden İyi Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “Siyaset Akademisi Başkanlığı tarafından verilen 3 saatlik eğitimde, ilçe başkanlarımız ve diğer illerimizin teşkilatlarıyla beraber katılım sağladık. Son derece verimli bir eğitim oldu. Parti işleyişimizi ve teşkilat işleyişimizi güçlendirmek adına önemli bilgiler, İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Sn. Mehmet Akalın, Siyaset Akademisi Başkan Yardımcımız Genel Sekreter Danışmanı Sn. Ece Özen Akan, Siyaset Akademisi Başkan Yardımcımız Sn. Dr. Hasan Sami Özvarınlı, Siyaset Akademisi eğitmeni yazar Sn. Hamit Uçman tarafından aktarıldı. Bizlere ayırdıkları vakit için kendilerine teşekkür ederim. İYİ Parti Bingöl İl Teşkilatı olarak iktidar yolunda hedefimize ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti’de, parti, içi, teşkilat, eğitimleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı