Haber Detayı
05 Mayıs 2017 - Cuma 22:53 Bu haber 2210 kez okundu
 
Kutlu Doğuma davet
Peygamber Sevdalıları Platformu Bingöl İl Koordinatörlüğünce düzenlenecek olan Kutlu Doğum etkinlik çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.
GÜNDEM Haberi
Kutlu Doğuma davet

Peygamber Sevdalıları Platformu Bingöl İl Koordinatörlüğü tarafından yarın saat 13.30’da Şehir Stadyumu’nda yapılacak Kutlu Doğum etkinliğin ilişkin yapılan yazılı açıklamada, çalışmaların, Peygamber Sevdalısı gönüllülerce aşkla şevkle sürdürüldüğü belirtildi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Peygamber Sevdalıları Platformu Bingöl İl Koordinatörü ve Merhamet Eli Derneği Başkanı Mehmet Tamaç, Peygamber aşığı Bingöllüleri etkinliğe davet etti. Tamaç, şunları söyledi: “Bir sevgi demeti olan Muhammed aleyhi selam için ne yapılsa azdır. O Peygamber ki, ayetin diliyle, "Âlemlere rahmet vesilesi", " Biz müminlere karşı çok düşkün"dür. O Peygamber aleyhisselam anıldığı zaman halkımız elbette O'na bağlılığını aşkla ve şevkle ifade edecek. Allah'ın izniyle biz de Peygamber Sevdalısı bu halkın teveccühüne tercüman olmak için elimizden gelen gayreti sergiledik. Ve nihayet çalışmaların sonuna geldik. Peygamber aşığı halkımızı Hz. Muhammed (sav)’i anmaya bekliyoruz” diye konuştu.

Saat Kulesi önünde kurulan stantta gerekli duyuruların yapıldığını kaydeden Tamaç,

“Saat Kulesi önünde kurulan stanttan Kutlu Doğum’a davet duyurusu yapılıyor. Yaptığımız tüm çalışmalar ücretsiz olup, 7 Mayıs Pazar günkü etkinliğimiz stadyumda olacak. Bayan ve erkek yerleri ayrı olup, tüm halkımızı etkinliğimize davet ediyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar inşallah hayırlara vesile olacaktır” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kutlu, Doğuma, davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı