Haber Detayı
14 Şubat 2021 - Pazar 16:30
 
ÇAYTEPE’NİN SORUNLARI KONUŞULDU...
AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi İş İnsanı Vahdettin Ağın ve Köy Muhtarı Asım Öztürk ev sahipliğinde Çaytepe Köyü sakinleriyle bir araya gelen yetkililer, Çaytepe’nin tüm sorunlarıyla bugüne kadar ilgilenildiği gibi bundan sonrada her türlü hizmetin gelmesi için çaba göstereceklerini belirtti.
GÜNDEM Haberi
ÇAYTEPE’NİN SORUNLARI KONUŞULDU...

AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Muhittin Ağın, İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Balcı, Fehmi Yılmaz ve AK Parti Genç İlçe Başkanı Aydın Kalabalık, Genç ilçesinin en büyük köylerinden biri olan Çaytepe’ye çıkarma yaptı. AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi İş İnsanı Vahdettin Ağın ve Köy Muhtarı Asım Öztürk’ ün ev sahipliğinde köy halkı ile bir araya gelen yetkililer, köy sakinleriyle bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Köy Camisi avlusunda köylülerle bir araya gelen yetkililerden AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar, “Vatandaşa hizmet noktasında her türlü çabayı göstereceklerini, Su ve yol konusunda Çaytepenin mağduriyetinin giderilmesi için her türlü katkıda bulunmaya hazır olduğunu belirtti.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz ve Milletvekili Feyzi Berdibek‘in telekonferansla katıldığı toplantıda, köy halkı beklentilerini dile getirirken, Berdibek, yaptığı açıklamada; “Çaytepe’nin tüm sorunlarıyla bugüne kadar ilgilenildiği gibi bundan sonrada her türlü hizmetin gelmesi için çaba göstereceklerini belirtti.”

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz ise, Bugüne kadar yaptıkları hizmetlerin yetmediğini daha fazlasını yapacaklarını belirterek, “Çaytepemizin su sorununu tamamen çözeceğimizden şüpheniz olmasın. Çaytepe Ovasında saniyede 33 litre çıkan suyun şartlar dâhilinde GES veya ENH ile Çaytepe köyümüze en kısa sürede getirileceğini müjdesini vermek istiyorum” diye konuştu.

Yoğun katılımla geçen buluşmada köy halkı ziyareti memnuniyetle karşılarken, Köy Muhtarı Asım Öztürk,  İl Başkanı Haşim Sağlar ve beraberindekilere şükranlarını sunarak ziyaret nedeniyle teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYTEPE’NİN, SORUNLARI, KONUŞULDU...,
Yorumlar
Haber Yazılımı