Haber Detayı
13 Aralık 2018 - Perşembe 00:33
 
“Kapımız her daim açık olacaktır”
Şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Bingöl valisi Kadir Ekinci, “başımızın üstünde yeriniz var. Hiç kimse randevu esası uygulanmadan, ne zaman bir ihtiyacı varsa, ne zaman sohbet etmek istiyorsa valilikte her daim kapımız açık olacaktır” dedi.
GÜNDEM Haberi
“Kapımız her daim açık olacaktır”

Bingöl Valiliği koordinesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce kentteki bir restoranda şehit aileleri ve gazi yakınlarına yönelik tanışma yemeği düzenledi.

Burada bir konuşma yapan Vali Ekinci, yaklaşık bir ay önce Bingöl’de göreve başladığını anımsattı.

“Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada inşallah Bingöl valisi sizin evladınızdır, kardeşinizdir, sizin talepleriniz bizim için emirdir” diyen Ekinci,

“yaklaşık bir ay önce Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri doğrultusunda Bingöl’e hizmet etmek, Şehit ailelerimize hizmet etmek ve gazilerimizle birlikte olmak üzere Bingöl’e görevlendirilmiş bulunuyoruz. Bundan sonra, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada inşallah Bingöl valisi sizin evladınızdır, kardeşinizdir, sizin talepleriniz bizim için emirdir. Dolayısıyla başımızın üstünde yeriniz var. Hiç kimse randevu esası uygulanmadan, ne zaman bir ihtiyacı varsa, ne zaman sohbet etmek istiyorsa valilikte her daim kapımız açık olacaktır. Elbette sizler, saçının teline kıyamadığınız, gözünüzün nuru evlatlarınızı bu vatan için, bu millet için, bu aziz bayrak için, bu ezanlar için evlatlarınızı toprağın altına gönderdiniz” ifadelerini kullandı.

Vali Ekinci, burada şehit çocuklarıyla da yakından ilgilenerek, bir süre sohbet ettikten sonra onlara çeşitli hediyeler verdi.

Vali Ekinci, daha sonra şehit aileleriyle tek tek görüşerek, onların taleplerini dilendi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Kapımız, her, daim, açık, olacaktır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı