Haber Detayı
09 Aralık 2020 - Çarşamba 18:15
 
Karlıovalı çocukları sevindirdi
Sultanşehir Futbol Kulübü Başkanı Oğuz Erkan, Karlıovalı çocuklara forma, top, eşofman ve kışlık giyecek yardımında bulundu.
SPOR Haberi
Karlıovalı çocukları sevindirdi

Sultanşehir Futbol Kulübü Başkanı Oğuz Erkan, başlattığı ‘İyilik Peşinde’ projesiyle köyleri gezip çocuklara spor malzemesi desteğinde bulunuyor. Bu köylerden biri de Karlıova İlçesi Hasanova Köyü oldu.

Hasanova Köyüne gelerek çocuklarla buluşan Erkan, çocuklara forma, top, eşofman ve kışlık giyecek yardımında bulundu. Çocuklarla birlikte futbol oynayan Erkan, başlattıkları ‘İyilik Peşinde’ projesiyle şehir şehir, köy köy gezip çocukları sevindirdiklerini söyledi.

Daha önce Yozgat ve İzmir’de, köylerde yaşayan çocukları spora teşvik etmek amacıyla çalışma başlattıklarını belirten Erkan, “İstanbul'dan ‘İyilik Peşinde’ projesiyle Türkiye'nin her yerine gitmek, çocukların hayal dünyalarının daha renkli hale gelmesini sağlamak istiyorum.

Bizler büyük şehirlerde kaos, hareketli, heyecanlı ve stresli hayatımızın en güzel anlarını farkında olmadan eritiyoruz. Unuttuklarımız var ve unuttuklarımız bizlere dua eder, bizler de onları gülümsetir, mutlu edersek işlerimizin daha hayırlı, bereketli olacağına inanıyorum” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karlıovalı, çocukları, sevindirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı