Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 17:01
 
Uyuşturucu ile mücadele standı
Bingöl Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında Genç İlçesi ve Elazığ-Bingöl karayolunda stant açılarak, aileler bilgilendirildi.
- Haberi
Uyuşturucu ile mücadele standı

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bingöl Emniyet Müdürlüğü olarak ülkemizin geleceği gençlerimizi hedef alan uyuşturucu madde satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yürütülen çalışmalarda ailelerin desteğini almak amacıyla 12.01.2021 günü; İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun hayata geçirdiği  “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında, ilimiz Genç İlçesinde ve Elazığ Bingöl Karayolunda  stant açılarak madde kullanımı ile mücadelede annenin önemi, madde kullanımı ile mücadelede ailelerin neler yapabilecekleri, madde kullanan kişilerin belirtileri konusunda vatandaşlar bilgilendirilerek farkındalık oluşturulmuştur.

Uyuşturucu madde satıcıları ve madde kullanan şahıslara karşı kararlılıkla yürütülen çalışmalar Bingöl Halkının destek ve katılımı ile sürdürülmektedir. Bingöl Emniyet Müdürlüğü olarak yapılan her çalışma ülkemizin geleceği gençlerimizi her türlü madde bağımlılığına karşı koruma bilinciyle sürdürülmektedir” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyuşturucu, ile, mücadele, standı,
Yorumlar
Haber Yazılımı