Haber Detayı
30 Aralık 2016 - Cuma 22:49
 
Vali Köşger’den yeni yıl mesajı
Vali Yavuz Selim Köşger, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.
GÜNDEM Haberi
Vali Köşger’den yeni yıl mesajı

Mesajında, yeni yılın refah ve huzur içinde geçmesi temennisinde bulunan Vali Köşger, şunları söyledi: “Acı ve tatlı olayları ile bir yılı daha geride bırakıp, huzur içinde yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşamaktayız.

Bingöl Valisi olarak bütün hemşehrilerime 2016 yılında yapmış olduğumuz projelere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Yeni bir yıl; yenilenen, tazelenen ve güçlenen bir yaşamın habercisidir. İlimizin kalkınması ve gelişimi ve belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için 2016 yılında olduğu gibi, 2017 yılında da kamu kurumları, özel sektör, sivil toplum örgütleri, kanaat önderleri ve tüm paydaşlarımızla birlikte her zaman uyum, işbirliği ve koordinasyon içinde çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla 2017 yılının ülkemiz, milletimiz, bölgemizdeki kardeşlerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni eder, bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum saygıdeğer Bingöllü hemşerilerimin ve her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın yeni yılını en içten duygularımla kutlarım.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Köşger’den, yeni, yıl, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı