Haber Detayı
03 Haziran 2021 - Perşembe 18:28
 
EZGİ, TEKERLEKLİ SANDALYESİNE KAVUŞTU
Tekerlekli sandalye talebinde bulunan Ezgi Aslankıray, Umudum Ol Derneği ve İdeal Vize Danışmanlığı desteğiyle yeni sandalyesine kavuştu.
GÜNDEM Haberi
EZGİ, TEKERLEKLİ SANDALYESİNE KAVUŞTU

15 yaşındaki görme, yürüme ve konuşma engelli Ezgi Aslankıray'ın tekerlekli sandalye talebine, Umudum Ol Derneği Başkanı Siraç Yıldırım ve İdeal Vize Danışmanlığı sahipleri Ömer Sinanoğlu ve Osman Yıldırım duyarsız kalmadı.

Genç ilçesinde ikamet eden Aslankıray ailesini ziyaret eden Umudum Ol Derneği ve İdeal Vize Danışmanlığı yöneticileri tekerlekli sandalyenin yanı sıra aileye maddi destekte de bulunarak örnek bir davranışa imza attı.

Sandalyesine kavuşan Ezgi'nin mutluluğu gözlerinden okunurken, aile ise duygu dolu anlar yaşadı.

Ezgi Aslankıray'ın acılı annesi, tekerlekli sandalyenin alınmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Bir haftadır çektiğimiz çile bizleri fazlasıyla üzüyordu. Maddi imkanımız olmadığı için sandalye alamıyorduk. Ama yapılan haber sonrasında yurdun dört bir yanından hayırseverler arayarak sandalyenizi alabiliriz diye bizlerin yanında olduklarını ifade ettiler. Bugünde bizleri evimizde ziyaret eden ağabeylerimiz hem Ezgi'mizin yüzünü güldürdüler hem de bizlere katkı sundular. Cenab-ı Allah kendilerinden razı olsun inşallah” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EZGİ,, TEKERLEKLİ, SANDALYESİNE, KAVUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı